O firmie

Jesteśmy częścią Holdingu 1. Nasza firma, powstała w 1989 roku, znana jest przede wszystkim z szeroko rozumianej mobilności. Rocznie sprzedaje ponad 20 tysięcy nowych samochodów czternastu różnych marek, co sprawia, że jest największą polską grupą dealerską. Do Holdingu należy również największa w Polsce wypożyczalnia aut - Express oraz prekursor i lider carsharingu - Traficar.

Teraz przyszedł czas na pojazdy elektryczne. Chcemy być pionierem elektromobilności w Polsce, we wszystkich jej wymiarach, dlatego wprowadziliśmy na rynek hulajnogi elektryczne marki SMiGi. Chcemy odkorkować miasta i umożliwić sprytne przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach. W tym celu uruchomiliśmy kilkanaście elektromobilnych salonów, w których można przetestować, wynająć oraz kupić hulajnogę elektryczną. Także na raty. I to w cenie biletu miesięcznego! Wpadnij do nas i wybierz model hulajnogi, który odpowiada Ci najbardziej.

W ofercie posiadamy starannie wybrane modele hulajnóg elektrycznych dostępnych od ręki. Możesz do nas przyjść i tego samego dnia wyjechać nową e-hulajką! Będziemy dbali o Twój komfort podczas jej użytkowania, ponieważ prowadzimy serwis hulajnóg elektrycznych oraz oferujemy akcesoria i części zamienne.

Zapraszamy na bezpłatne testy hulajnóg elektrycznych w naszych punktach stacjonarnych. I na zakupy tamże lub w sklepie internetowym.

Nasz salon firmowy:

Aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 09:00-17:00

bok@smigi.pl

www.smigi.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl